Блог

Ваша зацікавленість цією моделлю підштовхнула нас розкрити секрет виникнення ідеї створення дивану з великою двоспальною отоманкою. А також розповісти про складність при втіленні цього оригінального проєкту в життя.
На багатьох відомих меблевих виставках у Європі увагу нашої команди привернули зразки м’яких меблів, що мали незвично велику глибину сидіння. Ми помітили, що тепер сидіння стандартного розміру у 70 см важко знайти, в основному це були дивани з сидіннями завширшки в 1 м, і навіть більше. Але навіщо?

Головний сенс таких модних тенденцій м’яких меблів у розміщенні всієї нижньої частини тіла на великому сидінні та можливості спертися спиною на занижену спинку дивана, що в такому напівлежачому положенні є більш анатомічним. Так можна відпочивати дуже зручно тривалий час і без необхідності розкладати диван.

Наша команда «загорілася» ідеєю реалізувати на виробництві виготовлення таких сучасних і супер комфортних м’яких меблів.

Але всі ми розуміли реалії щодо планувань житла більшості вітчизняних помешкань – місце для цих м’яких велетів знайдеться не в кожній квартирі.

Історія великої отоманки в дивані Керол блог

В Україні здебільшого мають попит меблі з максимальною функціональністю у поєднанні зі справді ефектним дизайном.

Попри всі вагання нам все-таки хотілося створити щось велике з високою функціональністю, але не в занадто великих габаритах. І ми наважилися запустити розробку моделі дивана у трендовому стилі мінімалізм з великою отоманкою та можливістю трансформації спального місця. Так ми почали проєкт під назвою «диван Керол».

Щодо великої отоманки, то зробити її такою не проблема, та як уникнути схожості з застарілими кубічними меблями 2000-х? Потрібно було абсолютно нове рішення: хотілося легкості сприйняття великих меблів, але разом із тим, щоб конструкція була міцною та стійкою до навантажень на великій робочій площі. Тут спрацював великий досвід наших інженерів, і вони запропонували виготовити каркас дивана з металу, адже тонкий профіль металопрокату може бути досить витривалим і при тому менш помітним.

Результатом їхньої роботи став каркас «Ultra thin and sturdy» – надтонкий та міцний, що буквально «підніс» над землею усю конструкцію дивана на тонких високих ніжках та допоміг створити зовсім непомітний для ока механізм трансформації, який складається ідеально компактно, створюючи ефект «нерозкладного» дивана.

Завдяки розробці саме цього каркаса наша мрія випустити стильний трендовий диван з широкою отоманкою втілилася в життя.

Такі масштаби отоманки є новизною не тільки в Україні, але й у європейських країнах також. Тільки уявіть вільне місце дивана 1,6 м завширшки, яке не потрібно навмисне розкладати, а можна просто прийти додому з роботи, зайти у вітальню і «впасти» в комфортні обійми простору Керол!

Можна обійняти кохану людину і разом подивитися фільм, можна влаштувати велику гру в «Монополію» разом зі своїми молодшими членами сім’ї або вашими друзями.

І для цього не треба ніяких зайвих зусиль – комфорт у чистому вигляді!

Історія великої отоманки в дивані Керол блог

Загальний габарит дивана при отоманці в 1600 мм – 3060 мм. Якщо ваша кімната може розмістити такий диван, то немає потреби вишукувати дивани на 4-6 місць, аби гарно меблювати кімнату, – Керол гідно наповнить її комфортом і сучасним дизайном. Адже інші великі розкладні дивани задля охайного вигляду весь час потрібно складати у «сидяче» положення. А з Керол ці моменти виключені: ви весь час маєте стильний диван готовий як до відпочинку сидячи, так і лежачи.

Але підвищений комфорт великої отоманки – це не єдина перевага проєкту Керол. Завдяки прихованому механізму трансформації та висоті ніжок дивана ми передбачили можливість використання сучасних технологій прибирання  – робот-пилосос легко проїде під склепінням дивана Керол, підтримуючи чистоту у вашій домівці.

Про інші «фішки» цієї моделі ми обов’язково вам розповімо згодом, а зараз… просто уявіть Керол у своїй оселі.. Хотіли б мати таку велику функціональну отоманку у себе вдома?