Новини

Ми створили Керол — трендовий диван з двоспальною отоманкою та «невидимим» механізмом трансформації!

Модні європейські м’які меблі мають простий дизайн, модульну будову, широкі сидіння, низку спинку і тонкі ніжки, що візуально полегшують її габарити.

Однак більшість моделей не мають спального місця взагалі, а ті що мають — не здатні сховати його від очей у складеному вигляді, що нивілює усі переваги цих сучасних моделей.

Та ми це змінили!

Диван Керол — синтез новітнього дизайну та інноваційних рішень задля ідеального комфорту!

Розроблена інженерами ROSHE система розкладання спального місця не має аналогів, оскільки механізм трансформації Керол — це міцний металевий каркас з ламелями й «кроковим» принципом дії, який неможливо помітити, з якого б боку ви не подивилися на цей диван.

Унікальна двуспальна отоманка шириною 1600 мм для комфортного відпочинку одразу двох людей та наявність розкладного модуля роблять Керол великим, зручним і функціональним диваном.

Угловой диван Кэрол

А щоби він витримав усі можливі вагові навантаження, ми виконали його каркас повністю з металу. При всьому цьому диван Керол має візуальну легкість, завдяки високим металевим ніжкам, котрі надійно тримають усю конструкцію «у повітрі».

М’яка приємна обивка спинки й усіх поверхонь Керол дозволяє обійтися і без декоративних подушок, але їхня присутність у будь-якій кількості зробить цей диван унікальним для кожного клієнта.

Зрозуміти можливості комфорту по-справжньому сучасних м’яких меблів можна тільки з Керол!