Проекти

Дизайнерка Олена Амбателло професійно втілила у своєму проєкті бажання замовника:

в доволі стислий термін облаштувати інтер’єр у пастельних відтінках, але з проявами стилістичного характеру.

Диван Картьє «двійка» - ідеальний елемент концепції сучасного житла 2

Квартира готувалася під оренду, і власник хотів закінчити усі роботи з облаштування якомога швидше. Тому Олена звернулася до менеджерів ROSHE із запитом про дивани у наявності. З усього готового асортименту м’яких меблів вона обрала саме Картьє «двійку», тому що цей диван вдало вписується у різні стилі сучасного помешкання завдяки заниженій спинці та затишному «домашньому» вигляду.

Спокійна кольорова гамма з використанням елементів орнаменту та натуральних матеріалів у дизайні інтер’єра надала квартирі

стильний сучасний вигляд та атмосферу комфорту.
Декор та освітлення додали відчуття затишного дому.

Для відпочинку вдень диван Картьє «двійка» пропонує широке та глибоке сидіння, а вночі стає м’яким двоспальним ліжком. Щоденна трансформація спального місця відбувається легко та невимушено, завдяки механізму надточних направляючих. А здоровий сон забезпечують два шари високоякісного наповнювача.

Така комбінація якостей м’яких меблів стає дійсно ідеальним компонентом оселі як для тимчасово, так і для постійного проживання.

Диван Картьє «двійка» - ідеальний елемент концепції сучасного житла

Ми вдячні нашій партнерці Олені Амбателло за виявлену довіру до бренду ROSHE та талановите використання моделі Картьє у своєму цікавому дизайн-проєкті.