Проєкти

Диван Картьє «двійка» – ідеальний елемент концепції сучасного житла

Дизайнерка Олена Амбателло професійно втілила у своєму проєкті бажання замовника: в доволі стислий термін облаштувати інтер’єр у пастельних відтінках, але з проявами стилістичного характеру.

Квартира готувалася під оренду, і власник хотів закінчити усі роботи з облаштування якомога швидше.

Тому Олена звернулася до менеджерів ROSHE із запитом про дивани у наявності. З усього готового асортименту м’яких меблів вона обрала саме Картьє «двійку», тому що цей диван вдало вписується у різні стилі сучасного помешкання завдяки заниженій спинці та затишному «домашньому» вигляду.

Спокійна кольорова гамма з використанням елементів орнаменту

та натуральних матеріалів у дизайні інтер’єра надала квартирі стильний сучасний вигляд та атмосферу комфорту. Декор та освітлення додали відчуття затишного
дому.

Диван Картьє «двійка» - ідеальний елемент концепції сучасного житла 2
Диван Картьє «двійка» - ідеальний елемент концепції сучасного житла 1
Диван Картьє «двійка» - ідеальний елемент концепції сучасного житла
dsc00386-scaled-roshe-divan-in-design

Для відпочинку вдень диван Картьє «двійка» пропонує широке та глибоке сидіння,

а вночі стає м’яким двоспальним ліжком. Щоденна трансформація спального місця відбувається легко та невимушено, завдяки механізму надточних направляючих. А здоровий сон забезпечують два шари високоякісного наповнювача.

Диван Картьє “двійка” реалізує свіжі тренди меблів як зовні, так і на технічному рівні.

Його дизайн, виражений у поєднанні різних форм та контрастних ліній, вражає своєю демократичністю. Фактурний кант вдало підкреслює незвичайну геометрію окремих частин Картьє…

детально про диван

Така комбінація якостей м’яких меблів стає дійсно ідеальним компонентом оселі як для тимчасово, так і для постійного проживання.

Ми вдячні нашій партнерці Олені Амбателло за виявлену довіру до бренду ROSHE та талановите використання моделі Картьє у своєму цікавому дизайн-проєкті.