Проєкти

Вірний вибір дивана – гарантія ергономічності усього житла

Домашній простір стає насправді комфортним, коли його зручність продумана на етапі будівництва та повністю адаптована під звички та стиль життя власників житла. І це стосується не лише комунікацій та компонування зон різноманітного призначення, а також і м’яких меблів, які ви будете використовувати щодня.

Так, у даному проєкті смарт-квартири дизайнерів інтер’єру Ганни та Євгена Разумових з @ar.design.studio м’які меблі ідеально підібрані для відпочинку та сну з урахуванням щоденної трансформації та метражу. Адже навіть у невеликих приміщеннях мають бути умови для зручного пересування й комфортного відпочинку вдень та вночі.

Диван Келлі від ROSHE, який ви бачите на фото вище, ще раз доводить, що забезпечити якісний домашній комфорт реально, якщо довіритися професіоналам. Виявляється, можна придбати й просторий, адаптивний диван у маленьку квартиру, і він вдало розміститься у вас вдома, завдяки своїй продуманій конструкції.

Рівень зручності Келлі зумовлено як анатомічними параметрами посадки,

так і високотехнологічними механізмами трансформації спального місця та підголівників. Для організації сну, здавалося б, просторий прямий диван перетворюється в ложе шляхом викочування сидіння вперед, і при цьому він не займає багато місця.

Механізм трансформації «Телескоп» можна викочувати наполовину для більш комфортного відпочинку сидячи, а можна розкладати повністю в режим сну. А підголівники з безліччю кутів нахилу, що добре фіксуються, допоможуть віднайти саме те положення, яке розмістить ваше тіло у найкомфортнішій позі, і ви вимовите: «Тааак! Це вона! Досконалість комфорту!»