Проєкти

Дует дивана Келлі та крісла Клауд в легкому мінімалізмі від дизайнера Марії Кабак

Це новий проєкт від нового партнера ROSHE – дизайнерки Марії Кабак та її студії Light Interiorіs, яка створила з квартири вільного планування площею 83,5 м² в ЖК “Легенда” сучасне житло з високими показниками ергономіки.

Авторська ідея Марії полягала в об’єднанні зони вітальні з кухонною зоною та терасою.

Окрім кухні-вітальні їй також вдалося розмістити у квартирі два санвузли, спальню кімнату та кабінет. На кресленні проєкта ви самі можете бачити наскільки вдало розміщено усі зони.

Сьогодні це і є пріоритет для наших клієнтів – відчувати вдома комфорт відпочинку, комфорт переміщення та комфорт користування житлом.

Замовник побажав, щоб в інтер’єрі проглядався легкий затишний мінімалізм.

Тому була обрана монохромна палітра з кольоровими акцентами в обідній групі, передпокої та вітальні.

 Освітлення і декор відображають стиль мінімалізм у чітких стильних лініях та формах. Їхнє актуальне використання робить увесь дизайн-проєкт цілісним, а саму оселю такою привабливою для проживання.

10_fin
klaud-shapka

Наш диван Келлі не тільки гармонійно вписався в концепцію дизайну, але й став найбажанішим місцем для відпочинку в усій квартирі

Як підмітив її власник: “передусім Келлі має гарний вигляд саме у нашій вітальні, але ще його підголівники рухаються та адаптуються під різні положення, що буде дуже зручно під час перегляду наших улюблених серіалів. Також великий “плюс”, що диван ми можемо за потреби розкласти“.

Друга зірка проєкту – крісло Клауд розмістилася у зоні панорамних вікон на терасі.

Воно так і вабить вас присісти з горнятком кави біля цих вікон, зустрічаючи вранішнє сонце. Зручна посадка та розкішний дизайн роблять Клауд окремим видом відпочинку у вашому домі.

Кожна деталь інтер’єрного дизайна в цьому проєкті підібрана зі смаком та продумана для комфорту замовника.

Дякуємо Марії Кабак за співпрацю і довіру до компанії ROSHE!