Проекти

Цей дизайн-проєкт від нашого партнера – талановитої дизайнерки інтер’єрів Аліни Цьомик @tsomyk_design

передбачав облаштування простору квартири-студії для проживання молодої сім’ї з усіма складовими комфорту.

Смарт-диван Олли для современного смарт-интерьера

Інші роботи Аліни з візуалізації інтер’єрів різної квадратури й призначення ви можете переглянути на сайті behance.net, та переконатися у її таланті ще і як художника комп’ютерної графіки.

Квартира площею 57,7 м² у новобудові спланована за принципом смартпростору: нічого зайвого, все поруч, перетинається та доповнює одне одного.

Сучасний стиль інтер’єра, натуральні матеріали, світла й тепла кольорова гамма зі смарагдовими акцентами, ергономічність кожної зони, а особливо зони для щоденного відпочинку і сну – ось побажання клієнтів до майбутнього вигляду їхньої затишної домівки.

Аліна запропонувала своїм замовникам компактний диван Оллі від ROSHE, який не тільки гарно вписується у кольоровий концепт проєкту, а ще й добре «організовує» зону комфорту. Не маючи підлокітників, Оллі заощаджує добрі 50 см простору, але при цьому надає спальне місце розміром 1550х2010 мм для щоденного використання. Глибоке сидіння має більш анатомічну форму, а на занижену спинку спиратися дуже зручно завдяки м’яким подушкам.

Великі бокові кишені та ніша для постільної білизни під сидінням виконують функцію зберігання,що особливо варте уваги у смартквартирах.

Смарт-диван Олли для современного смарт-интерьера

Невеликий прямий диван Оллі також можна легко перетворити на кутовий, приєднавши прямокутний пуф. Завдяки асиметричному дизайну сидіння нова кутова модифікація Оллі буде мати гармонійний і цілісний вигляд.

Продуманий диван Оллі – це знахідка в умовах сучасного простору!