Проєкти

СМАРТДИВАН ОЛЛІ ДЛЯ СУЧАСНОГО СМАРТІНТЕР’ЄРУ

ambatello

дизайнер

Аліна Цьомик

Цей дизайн-проєкт від нашого партнера – талановитої дизайнерки інтер’єрів Аліни Цьомик передбачав облаштування простору квартири-студії для проживання молодої сім’ї з усіма складовими комфорту.

Інші роботи Аліни з візуалізації інтер’єрів різної квадратури й призначення ви можете переглянути на сайті behance.net, та переконатися у її таланті ще і як художника комп’ютерної графіки.

Квартира площею 57,7 м² у новобудові спланована за принципом смартпростору: нічого зайвого, все поруч, перетинається та доповнює одне одного.

Сучасний стиль інтер’єра, натуральні матеріали, світла й тепла кольорова гамма зі смарагдовими акцентами, ергономічність кожної зони, а особливо зони для щоденного відпочинку і сну – ось побажання клієнтів до майбутнього вигляду їхньої затишної домівки.

Проект Смарт-диван Олли для современного смарт-интерьера
olli-foto4
olli-foto3

Аліна запропонувала своїм замовникам компактний диван Оллі від ROSHE, який не тільки гарно вписується у кольоровий концепт проєкту, а ще й добре «організовує» зону комфорту.

Не маючи підлокітників, Оллі заощаджує добрі 50 см простору, але при цьому надає спальне місце розміром 1550х2010 мм для щоденного використання. Глибоке сидіння має більш анатомічну форму, а на занижену спинку спиратися дуже зручно завдяки м’яким подушкам.

Смарт-диван Олли для современного смарт-интерьера

Великі бокові кишені та ніша для постільної білизни під сидінням виконують функцію зберігання,що особливо варте уваги у смартквартирах.

Компактний диван Оллі – великі можливості комфорту на маленьких площах

Головною особливістю конструкції Оллі є повна відсутність підлокітників, завдяки чому заощаджується жилий простір у квартирах-студіях та невеликих кімнатах. Натомість існує можливість виготовити на торцях дивана й пуфа кишені для зберігання «під рукою» пульта, телефона чи книжки…

детально про диван

Невеликий прямий диван Оллі також можна легко перетворити на кутовий, приєднавши прямокутний пуф.

Завдяки асиметричному дизайну сидіння нова кутова модифікація Оллі буде мати гармонійний і цілісний вигляд.
Продуманий диван Оллі – це знахідка в умовах сучасного простору!