Проєкти

Амбітною метою цього проєкту від наших партнерів – дизайн-судії Life Line було

об’єднання на другому поверсі офісу агропромислової компанії кімнати для переговорів та апартаментів для тимчасового проживання.

Как мягкая мебель ROSHE создает комфортное пространство для бизнеса и отдыха проект статья

Компанія ROSHE із задоволенням взяла участь в реалізації цього цікавого дизайн-проєкту, і запропонувала моделі, які найкраще вписуються у концепцію комфортного ділового простору.

З одного боку, простір для корисного спілкування власників та їхніх партнерів потребував достатньої площі, але значно більше значення тут набуло правильне розташування зручних та стильних меблів. Задля створення атмосфери спокою і порядку дизайнери з Life Line виконали інтер’єрний дизайн у трикольоровій гаммі «білий-сірий-чорний» з акцентом на прості геометричні форми.

Таким чином чотири крісла Ларсон та розкладний компактний диван Рік-ко від ROSHE ідеально підійшли для облаштування цього приміщення для переговорів.

Розмістивши диван і крісла рівновіддаленими від центрального об’єкта – квадратного журнального столика, – дизайнери домоглися врівноваженості простору та комфортної відстані між партнерами під час спілкування, де кожен відчуватиме себе незалежним, але помітним одночасно.

У зоні апартаментів перед дизайнерами з Life Line стояло дещо інакше завдання: витримавши стиль інтер’єру, розмістити на невеликій площі розкладний диван зі зручним спальним місцем для повноцінного відпочинку після робочого дня.

І наш диван Томсон блискуче впорався з цими вимогами!

Как мягкая мебель ROSHE создает комфортное пространство для бизнеса и отдыха проект статья

Він легко розкладається, надаючи місце для сну на матраці з ортопедичними властивостями розміром 1600х2000 мм, як у двоспального ліжка.

Таким чином, серія моделей м’яких меблів від ROSHE з прямокутними силуетами:  Ларсон, Рік-ко і Томсон, оздоблені у єдиному стилі, дозволили створити гармонійне поєднання зон різного призначення у приміщенні для приватного спілкування.