ROSHE готові до роботи онлайн з 8 по 24 січня.

Вітаємо вас з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Хочемо вас порадувати новинкою нашої фабрики – це інноваційний і сучасний диван Керол.

Угловой диван Картье главная
Меблі ROSHE

Комфорт м'яких меблів визначає затишок всього житла, і їхній вибір стає не тільки справою смаку, а й запорукою зручності на довгі роки. Компанія ROSHE пропонує сучасні прямі та кутові дивани, розкладні крісла, пуфи та журнальні столики, виконані в модних тенденціях світової меблевої індустрії.

Главная раздел декор для дома
Декор для дому

Довершений затишок створюють деталі! Декор для дому здатен зробити будь-який інтер'єр унікальним та одухотвореним. Килимки, вази, світильники, консолі, декоративні подушки від ROSHE — це те, що доповнить стиль і комфорт сучасного житла.

Мережа наших магазинів
salon

Фірмові салони

predstavitel

Наші представники

Про компанію

ROSHE – особливий сенс комфорту

Сучасні меблі – це меблі, які виходять за рамки стереотипів, та пропонують абсолютний комфорт в оправі бездоганного стилю! Такою ми бачимо нашу роботу сьогодні.

Відкривши виробництво м’яких меблів в 2001 році, наша команда чітко визначила для себе низку принципів подальшого розвитку. Ці принципи стали суворими критеріями роботи компанії ROSHE, та дозволили наблизитися до омріяної мети.

Наша ціль – привнести новий сенс в створення меблів для щоденного сну з акцентом на модний дизайн.

Запропонувати дійсно функціональні, ергономічно продумані моделі диванів, які підвищують якість відпочинку та зручні в експлуатації.
Орієнтуючись на світові тенденції у виготовленні м’яких меблів, компанія ROSHE розвивалася та впроваджувала прогресивні технології, а також розробляла авторські механізми трансформації.
За роки діяльності продукція ROSHE стала прикладом меблевої еволюції – в нашій країні, нарешті, з’явилися м’які меблі європейського рівня!
Сьогодні ROSHE – це впізнаваний бренд ергономічних, стильних меблів з можливістю вибору комплектацій та розмірів, унікальною презентацією в салонах та бездоганним сервісом.

Ми втілюємо тренди нового часу, щоб ви бажали зупинити його хід в обіймах меблів ROSHE.