Про компанію

Про компанію

ROSHE –
особливий
сенс комфорту

Сучасні меблі – це меблі, які виходять за рамки стереотипів, та пропонують абсолютний комфорт в оправі бездоганного стилю! Такою ми бачимо нашу роботу сьогодні.

Наша ціль – привнести новий сенс в створення меблів для щоденного сну з акцентом на модний дизайн.

Відкривши виробництво м’яких меблів у 2001 році, наша команда чітко визначила для себе низку принципів подальшого розвитку. Ці принципи стали суворими критеріями роботи компанії ROSHE, та дозволили наблизитися до омріяної мети.

21

рік

ми продаємо якісні меблі

За роки діяльності, продукція ROSHE стала прикладом меблевої еволюції – в нашій країні, нарешті, з’явилися м’які меблі європейського рівня!

Сьогодні ROSHE – це впізнаваний бренд ергономічних, стильних меблів з можливістю вибору комплектацій та розмірів, унікальною презентацією в салонах та бездоганним сервісом.

Ми втілюємо тренди нового часу, щоб ви бажали
зупинити його хід в обіймах меблів ROSHE.

Ми пропонуємо дійсно функціональні, ергономічно продумані моделі диванів, які підвищують якість відпочинку та зручні в експлуатації.

Орієнтуючись на світові тенденції у виготовленні м’яких меблів, компанія ROSHE розвивалася та впроваджувала прогресивні технології, а також розробляла авторські механізми трансформації.